Zmiany na polskiej scenie League of Legends nie są żadną nowością, ale rzadko kiedy zdarzają się tak obiecujące projekty jak ten, o którym plotki pojawiły się dzisiaj w mediach społecznościowych. R6T, czyli zupełnie nowa organizacja, opublikowała dziś swego rodzaju rebus zapowiadający swoją drużynę LoL-a, której skład zapowiada się naprawdę solidnie.

Jeżeli wszystkie doniesienia okażą się być prawdziwe, to w zespole zobaczymy zawodników, którzy nie tak dawno temu próbowali swoich sił w kwalifikacjach do Polskiej Ligi Esportowej w sklejce pod nazwą Borowiki. Skład ten prezentuje się imponująco na papierze, bowiem znaleźli się w nim weterani nie tylko krajowych, ale i zagranicznych rozgrywek. Do zmagań na polskiej scenie mają wrócić tacy gracze jak: Krzysztof "Kackos" Kubziakowski, Bartosz "Ippon" Dzikowski czy też Oskar "Raxxo" Bazydło. Do tej trójki rzekomo dołączyć ma także występujący aktualnie w składzie Teamu DPD Konrad "itzRenifer" Potępa, a także Mateusz "Matislaw" Zagórski, który w ostatnich miesiącach pozostawał bez zatrudnienia.

Jeśli wierzyć pojawiającym się plotkom skład R6T poprowadzić ma znany komentator profesjonalnych rozgrywek LoL-a, Michał "Avahir" Kudliński. Na ten moment nie wiemy jednak, kiedy zobaczymy tę ekipę w akcji. Możemy jednak śmiało założyć, że będzie ona uczestniczyła w nadchodzącej wielkimi krokami Ultralidze. Skład R6T najprawdopodobniej będzie prezentował się następująco:

Krzysztof "Kackos" Kubziakowski
Bartosz "Ippon" Dzikowski
Mateusz "Matislaw" Zagórski
Konrad "itzRenifer" Potępa
Oskar "Raxxo" Bazydło
Michał "Avahir" Kudliński