Włodarze Toronto Defiant drugi dzień z rzędu uchylają nam nieco rąbka tajemnicy odnośnie do składu, który będzie reprezentował ich ekipę w nadchodzącym sezonie Overwatch League. Tym razem pierwsza w historii OWL drużyna z Kanady zaprezentowała nam dwóch DPS-ów rodem z Korei Południowej.

Pierwszym nowo pozyskanym zawodnikiem zespołu z Toronto został Do-hyung "Stellar" Lee, który na szersze wody wypłynął w ubiegłym roku, jeszcze jako członek DeToNator.KOREA. Z formacją tą udało mu się nawet awansować do piątego sezonu OGN Overwatch APEX Challengers. Na początku tego roku Do-hyung zdecydował się jednak na zmianę barw, zasilając szeregi O2 Blast, które późnej przemianowane zostało na O2 Ardeont.

W drużynie tej występował on razem z drugim zatrudnionym przez Defiant graczem, Seung-hyunem "Ivym" Lee. Obaj Koreańczycy wspólnie doprowadzili swój skład do wielkiego finału pierwszej tegorocznej edycji koreańskiego Overwatch Contenders, ale tam musieli uznać wyższość X6-Gaming. Tak dobrze nie wyglądało to już w kolejnej edycji rozgrywek, z którą Stellar, Ivy i reszta pożegnali się już w ćwierćfinale. Niemniej nie przeszkodziło im to w uzyskaniu angażu w Overwatch League, gdzie spotkają swojego starego znajomego z czasów gry w O2 – Min-ki "Viol2ta" Parka, reprezentanta San Francisco Shock.

W tej sytuacji skład Toronto Defiant prezentuje się następująco:

  • 8. Se-hyeon „Neko” Park
  • 10. Kang-jae „envy” Lee
  • Seung-hyun "Ivy" Lee
  • Do-hyung "Stellar" Lee
  • Beom-joon „Bishop” Lee – trener