DreamHack Open Atlanta 2018 zbliża się wielkimi krokami, więc organizatorzy postanowili pozbyć się wszystkich znaków zapytania związanych z uczestnikami tych rozgrywek. Dziś do grona zaproszonych drużyn dołączyły bowiem trzy kolejne formacje – dwie rywalizujące na co dzień za oceanem, a także jedna ze Starego Kontynentu.

W Atlancie po raz pierwszy na turnieju offline zobaczyć będziemy mogli niedawno powstały skład Team Envy. Formacja Noaha "Nifty'ego" Francisa w rozgrywkach internetowych, delikatnie mówiąc, nie zachwyca, ale być może w innym środowisku będzie w stanie przełamać serię niekorzystnych wyników. Na placu boju na pewno pojawią się także reprezentanci Ghost Gaming, których w ten weekend śledzić mogliśmy podczas cs_summit 3. Drużyna prowadzona przez Josha "steela" Nissana występu w Los Angeles nie może zaliczyć do udanych, ale za to plasuje się na drugim miejscu w północnoamerykańskiej dywizji ESL Pro League 8 i na pewno weźmie udział w światowych finałach tej prestiżowej ligi. Listę zaproszonych zespołów zamyka rodzynek w tej grupie – Fragsters. Duńczycy obok Teamu Vitality będą w USA jedynymi przedstawicielami Europy.

Tak wygląda pełna lista uczestników amerykańskich zmagań:

compLexity Gaming eUnited Fragsters Ghost Gaming
Luminosity Gaming Rogue Team Envy Team Vitality

DreamHack Open Atlanta 2018 rozegrany zostanie między 16 a 18 listopada. Łączna pula nagród wyniesie 100 tysięcy dolarów, z czego triumfatorzy wielkiego finału zgarną 50 tysięcy.