Edward
fot. Riot Games

Edward poza Gambit Esports

Jeden z dwóch bez wątpienia najbardziej ikonicznych zawodników Gambit Esports, Edward „Edward” Abgaryan rozstał się z dotychczasowym pracodawcą. Gambit po blisko półtora roku korzystania z usług Armeńczyka postanowił dokonać roszady na pozycji wspierającego. W oświadczeniu organizacji możemy przeczytać, iż włodarze już podjęli decyzję odnośnie następcy Edwarda, lecz ujawnią go dopiero w przeciągu najbliższych dni.

Mimo trzykrotnego zwycięstwa na przestrzeni ostatnich trzech splitów LCL, Gambit nie radził sobie już tak dobrze w międzynarodowych rozgrywkach. Zarówno w ostatnich dwóch edycjach Worlds, jak i na Mid-Season Invitational 2018 formacja Edwarda nie zdołała przebrnąć przez fazę play-in, choć na tegorocznych MSI i Worlds docierała do finałów pierwszego etapu. W nich jednak musiała uznać wyższość odpowiednio Flash Wolves i Cloud9.

O pożegnaniu z dotychczasowym supportem w kilku słowach wypowiedział się główny trener formacji, Igors „ATRemains” Radkevič.

ATRemains
fot. Riot Games

 

W tym roku Edward udowodnił, że jest jednym z najlepszych na jego pozycji. Zaprezentował wiele udanych zagrań, dzięki którym odnosiliśmy zwycięstwo. Niemniej jednak nadszedł czas, kiedy musimy dokonać modyfikacji w strukturze naszej drużyny. Jestem pewien, że Edward zdoła udowodnić swoją wartość i będzie mile widziany w każdej drużynie z naszego regionu. Dziękuję za wszystko i powodzenia w dalszych staraniach!

Igors „ATRemains” Radkevič

Obecny skład Gambit Esports prezentuje się następująco:

Alexander „PvPStejos” Glazkov
Danil „Diamondprox” Reshetnikov
Mykhailo „Kira” Harmash
Stanislav „Lodik” Kornelyuk
Igors „ATRemains” Radkevič
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
pact tom

Widmo spadku do ESEA Advanced coraz realniejsze. PACT ulega Sprout

Po przyzwoitym poprzednim sezonie ESEA Mountain Dew League PACT nie może zaliczyć tej edycji tych zawodów do udanych. Polacy przegrali dziś z międzyna...