Caps
fot. Riot Games

ESPN: Caps w G2 Esports, Perkz marksmanem zespołu

Jeśli ktoś myślał, że nic już nie będzie go w stanie zaskoczyć podczas tego okienka transferowego, może być w wielkim błędzie. Jak donosi ESPN Esports, już wkrótce możemy być świadkami przenosin Luki „Perkza” Perkovića na dolną aleję. Miejsce Chorwata z kolei miałby zająć sprowadzony z Fnatic Rasmus „Caps” Winther.

Te wydawałoby się absurdalne informacje mogą szybko znaleźć odzwierciedlenie w rzeczywistości. Wystarczy chociażby spojrzeć na historię gier w kolejce solo w wykonaniu Perkza. W przeciągu ostatniego tygodnia wiele gier Perković rozegrał właśnie na dolnej alei, grając m.in. Kalistą, Dravenem oraz Ezrealem.

To nie jest jedyna zmiana, jaka może czekać G2 Esports. G2 przymierza się podobno do sprowadzenia Mihaela „Mikyxa” Mehle z Misfits Gaming. Wolf nie poinformował natomiast o dwóch pozostałych zawodnikach składu półfinalistów Mistrzostw Świata, czyli Martinie „Wunderze” Hansenie oraz Marcinie „Jankosie” Jankowskim. Choć kontrakty obu zawodników są ważne jeszcze przez rok, to jeszcze dłużej ważne umowy ma dotychczasowy duet z dolnej linii – Petter „Hjarnan” Freyschuss i Kim „Wadid” Bae-in.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Loken

Clid i LokeN poza JD Gaming

Transferowa karuzela nie zwalnia tempa. Tym razem roszady w składzie czekają najprawdopodobniej walczące w LPL JD Gaming. To za sprawą wygaśnięcia kon...