VandeR
fot. Riot Games

Vander wolnym agentem od 2019 roku!

Zaskakujące oświadczenie ze strony polskiego supporta! Jeden z najwybitniejszych Polskich graczy League of Legends, Oskar „Vander” Bogdan, ogłosił, że nie będzie reprezentował barw FC Schalke 04 od nadchodzącego sezonu. Nie wiemy jeszcze jakie są plany dotychczasowego reprezentanta formacji z Gelsenkirchen.

Przypomnijmy, że polski gracz reprezentował w swojej karierze wiele mocnych formacji. Jego profesjonalna kariera nabrała tempa gdy jako członek polskiej piątki pod banderą Teamu ROCCAT wespół z Marcinem „Jankosem” Jankowskim zdobył między innymi trzecie miejsce EU LCS. Pod koniec roku 2015 razem z polskim junglerem zmienił pracodawcę na H2K, z którym zadebiutował na Worlds 2016, gdzie odpadł dopiero w półfinale.

Od roku Vander bronił barw Schalke 04, z którym udało mu się awansować do finału letnich play-offów europejskich rozgrywek. W nim jego zespół musiał uznać wyższość Fnatic. W składzie S04 Vander przegrał też walkę o awans na Mistrzostwa Świata, ulegając G2 Esports. Bogdan został także nominowany w nadchodzącej edycji All-Stars, lecz nie udało mu osiągnąć się wystarczającej liczby głosów, aby reprezentować Europę w wieńczących sezon 2019 zmaganiach.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Caps

ESPN: Caps w G2 Esports, Perkz marksmanem zespołu

Jeśli ktoś myślał, że nic już nie będzie go w stanie zaskoczyć podczas tego okienka transferowego, może być w wielkim błędzie. Jak donosi ESPN Esports...