STS
fot. Riot Games

Peanut: Dzisiaj zadecyduję czy zagram w Korei, czy w Ameryce

Karuzeli transferowej w Korei ciąg dalszy. Na swoim twitterze Han „Peanut” Wang-Ho ogłosił, że dzisiaj zadecyduje o swojej przyszłości. Według jego wpisu, opcje są dwie: pozostanie w LCK lub wyjazd do Ameryki. Była to odpowiedź na wpis Kobego, który wprost zapytał go o to, czy nie grać w Stanach Zjednoczonych. Today i will decide to […]

Karuzeli transferowej w Korei ciąg dalszy. Na swoim twitterze Han „Peanut” Wang-Ho ogłosił, że dzisiaj zadecyduje o swojej przyszłości. Według jego wpisu, opcje są dwie: pozostanie w LCK lub wyjazd do Ameryki. Była to odpowiedź na wpis Kobego, który wprost zapytał go o to, czy nie grać w Stanach Zjednoczonych.

Peanut ma za sobą niezbyt udany sezon w barwach KINGZONE DragonX. Po zwycięstwie w wiosennym splicie LCK oraz drugiej lokacie na tegorocznym MSI, jego drużynie nie udało się awansować na Mistrzostwa Świata. Mimo tego, wicemistrz świata z 2017 roku został zaproszony na All-Star 2018.

Kontrakt 20-latka dobiegł końca wraz z dniem 19 listopada. Gracz od razu ogłosił, że jest to koniec współpracy z dotychczasową organizacją. Podziękował trenerom oraz graczom i ogłosił, że szuka on nowej formacji. Dzisiaj możemy poznać przyszłość Peanuta.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Były trener tegorocznych mistrzów świata dołącza do DAMWON

Kim Jeong-soo kilka tygodni temu doprowadził Invictus Gaming do mistrzostwa świata,  by następnie, ku wielkiemu zaskoczeniu obserwatorów sceny League...