fot. Riot Games

Bang zagra u boku aphromoo w 100 Thieves?

Od tygodni w sieci mówi się o tym, że Bae „Bang” Jun-sik planuje przenieść się do Ameryki Północnej i kontynuować swoją karierę w NA LCS. Zaledwie trzy dni temu SK telecom T1 potwierdziło, że nie przedłuży kontraktu z marksmanem, który występował w drużynie od 2013 roku, a dziś pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, gdzie były już zawodnik SKT T1 zagra w przyszłym sezonie. Otóż Jacob Wolf, dziennikarz ESPN, dotarł do informacji mówiących o tym, że bliskie zakontraktowania Banga jest amerykańskie 100 Thieves.

100 Thieves zdecydowanie ma zamiar poprawić swoje wyniki w przyszłym roku. Parę dni temu organizacja Matta “Nadeshota” Haaga przedłużyła kontrakt z Kimem „Ssumday’em” Chan-ho, a dziś zakontraktowała także midlanera CLG Choi’a „Huhi’ego” Jae-hyuna. Wciąż nie wiadomo jednak co z pozycją marksmana, która w ostatnich tygodniach zakończonego już sezonu, mówiąc wprost była najsłabszym ogniwem formacji. Blask Cody’ego „Cody’ego Suna” Suna mocno przygasł, a młody Richard „Rikara” Samuel Oh po prostu wciąż potrzebuje nabrać nieco więcej doświadczenia.

Nie ma się zatem co dziwić, że 100 Thieves ma w planach zakontraktowanie doświadczonego i niesamowicie utalentowanego zawodnika, który u boku Zaqueri’ego „aphromoo” Blacka będzie błyszczał niczym diament. Bang, który dwukrotnie zdobył tytuł mistrza świata, z pewnością idealnie wpasowałby się w zespół Neila „pr0lly’ego” Hammada, lecz na ten moment nie pojawiły się żadne oficjalne informacje na temat jego ewentualnego transferu.

Jeśli powyższe plotki się potwierdzą, to skład 100 Thieves na przyszły sezon NA LCS będzie prezentował się następująco:

Kim „Ssumday” Chan-ho
Andy „AnDa” Hoang
Choi „Huhi” Jae-hyun
Bae „Bang” Jun-sik
Cody „Cody Sun” Sun
Richard „Rikara” Samuel Oh
Zaqueri „aphromoo” Black
Neil „pr0lly” Hammad

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zaskakująca porażka Polaków! Kinguin ulega 5POWER w Bangkoku

Team Kinguin nie wynagrodził swoim fanom wielu godzin oczekiwania na start drugiego spotkania w ramach Toyota Master Bangkok 2018. W rozpoczętym z trz...