Meteos
fot. Riot Games

Meteos znów zagra w NA LCS. Dżungler przywdzieje barwy OpTic Gaming

Zaledwie dwa dni temu William „Meteos” Hartman oficjalnie pożegnał się z FlyQuest, a już dziś dowiedzieliśmy się czyje barwy będzie reprezentował w nadchodzącym wielkimi krokami sezonie 2019. Mimo że ostatnie miesiące Meteos spędził w akademii FlyQuest, to w przyszłym roku będziemy mogli go oglądać w najwyższej klasie rozgrywkowej Ameryki Północnej, bowiem został zakontraktowany jako główny dżungler OpTic Gaming.

Meteos to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych zawodników w Ameryce Północnej. Jednakże nie można powiedzieć, że brakuje mu umiejętności, bo niejednokrotnie udowadniał już, że pomimo swojego pięcioletniego stażu na profesjonalnej scenie, wciąż jest w stanie rywalizować z najlepszymi zawodnikami w lidze. Na początku bieżącego roku Hartman znalazł się w składzie 100 Thieves, w którym błyszczał niczym prawdziwy diament. Nic więc dziwnego, że w regularnej fazie wiosennego splitu NA LCS Złodzieje poradzili sobie wręcz fantastycznie, zajmując wówczas pierwsze miejsce. Meteos i jego kompani nie popisali się jednak w wielkim finale play-offów, ulegając Teamowi Liquid w słabym stylu.

Mimo wszystko na początku lipca Meteos musiał pożegnać się z 100 Thieves, gdyż organizacja podjęła współpracę z Andym „AnDą” Hoangiem, a Hartmana sprzedała do FlyQuest, które… nie miało najmniejszego zamiaru dopuścić go do gry w głównym składzie. Meteos rzekomo dowiedział się o transferze dwa dni po uzgodnieniu warunków jego przenosin, a po jego ogłoszeniu od razu przyznał, że nie interesuje go gra w NA Academy League. Niemniej jednak włodarze najwidoczniej znaleźli sposób, aby przekonać Hartmana do gry w akademii, bowiem do końca letniej rundy zmagań to właśnie jego oglądaliśmy na pozycji dżunglera we FlyQuest Academy.

Na ten moment oprócz Meteosa OpTic Gaming postanowiło zakontraktować także ubiegłorocznego mistrza świata, czyli Lee „Crowna” Min-ho. Poza tą dwójką kontrakty ważne do końca sezonu 2019 mają także Terry „BIG” Chuong oraz Niship „Dhokla” Doshi. Nie wiemy jednak czy OpTic zdoła zatrzymać przy sobie koreańskiego marksmana, Noha „Arrowa” Dong-hyeona, którego umowa wygasła 18 listopada.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pięć pytań przed startem SuperNova CS:GO Malta

Trwający rok powoli zmierza ku końcowi, a do zwieńczenia sezonu rozgrywkowego w CS:GO pozostało zaledwie kilka turniejów. Już w ten weekend na Malcie...