Cinkrof
fot. LVP

Cinkrof opuszcza Movistar Riders

Po nieco ponad roku występów w Movistar Riders, Jakub „Cinkrof” Rokicki opuści hiszpańską formację. Taką informację przekazał dzisiaj oficjalny profil drużyny na Twitterze. Jest to całkiem niespodziewany ruch ze strony Polaka i na razie nie wiemy, gdzie zagra w roku 2019.

Ubiegły rok w wykonaniu Cinkrofa i jego kompanów możemy uznać za przyzwoity, ale nie idealny. Polski leśnik zagrał w Movistar Riders trzy splity SuperLigi Orange. Każdy z nich został zakończony co najmniej w najlepszej czwórce, jednak ani jednego nie udało się wygrać. W wiosennych oraz letnich play-offach o porażce zadecydowały dwie przegrane z MAD Lions, kolejno w finale i półfinale. Brak większych sukcesów mógł zadecydować o odejściu z organizacji.


W tym momencie nie jesteśmy w stanie stwierdzić w której drużynie wyląduje Cinkrof. Aby jak najszybciej dowiedzieć się gdzie trafił on, a także inni profesjonalni gracze LoL-a, śledźcie ten temat:

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nemesis nowym midlanerem Fnatic?

Od kilku dni docierają do nas informacje na temat rzekomego dołączenia Rasmusa "Capsa" Winthera do G2 Esports. Zaledwie parę dni temu Fnatic oficjalni...