Acorn
fot. Riot Games

KING-ZONE DragonX prezentuje sztab szkoleniowy. Acorn jednym z trenerów

Jedna z czołowych drużyn na południowokoreańskiej scenie League of Legends, KING-ZONE DragonX, zaprezentowała członków swojego sztabu szkoleniowego na nadchodzący sezon LCK. W gronie osób odpowiedzialnych za przygotowanie zawodników zobaczymy zarówno dwie dotychczas znane twarze, jak również jeden nowy nabytek.

Do KZ dołączył były gracz Samsung Blue oraz LGD, a w ostatnim czasie również trener drugiej z wymienionych formacji – Choi „Acorn” Cheon-ju. Koreańczyk będzie pracował u boku Choia „Supreme” Seung-mina, który zdecydował się przedłużyć kontrakt z dotychczasowym pracodawcą, oraz Kangiem „Hiraiem” Dong-hoonem, czyli trenerem głównym KING-ZONE. Z drużyną pożegnał się natomiast Yeon „ArtScene” Hyeong-mo w związku przymusem odbycia służby wojskowej.

Nowy zespół Acorna ma za sobą świetną rundę wiosenną i nieudany split letni. W pierwszej połowie sezonu KING-ZONE DragonX zajęło pierwsze miejsce zarówno w fazie zasadniczej, jak i play-offach. Podczas Mid-Season Invitational podopieczni Hiraia musieli jednak uznać wyższość Royal Never Give Up w wielkim finale.

Prawdziwe problemy pojawiły się dopiero w letniej rundzie, kiedy to KZ po zajęciu dopiero trzeciego miejsca w fazie grupowej pożegnało się z play-offami już po pierwszym rozegranym meczu. W efekcie ostatnią szansą na Worlds było Regional Qualifier i choć liczba Championship Points zdobytych przez KING-ZONE dała im status tzw. „final bossa”, to druzgocąca porażka z Gen.G w finale RQ oznaczała, że to obrońcy tytułu Mistrzów Świata pojechali na Worlds.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czas na siódmy sezon w Fortnite: Battle Royale! Nowa aktualizacja już w grze

Zgodnie z zapowiedziami na oficjalnych serwerach Fortnite'a zawitała dzisiaj najnowsza aktualizacja, która wprowadziła do gry siódmy już sezon. Epic G...