Choć Ghost Gaming ma za sobą całkiem udany rok, to północnoamerykańską drużynę wkrótce mogą czekać kolejne zmiany. Tak przynajmniej twierdzi Jarek "DeKay" Lewis z portalu VPEsports, który informuje, iż Yassine "Subroza" Taoufik zamierza rozstać się z zespołem. Według amerykańskiego dziennikarza głównym kandydatem do zastąpienia Kanadyjczyka jest Ryan "freakazoid" Abadir.

Subroza zasilił szeregi Ghost w lutym tego roku, ale jego skład długo nie wyróżniał się niczym na tle innych rywali. Poprawę przyniósł dopiero transfer trzech graczy z Torqued, dzięki któremu Ghost wystąpiło na ESL One Belo Horizonte, a wkrótce wygrało także amerykańskie finały ZOTAC Cup Masters. Jesienią międzynarodowa piątka pojawiła się na kilku turniejach lanowych, a jej najlepszym rezultatem było 3-4. miejsce podczas DreamHack Open Atlanta. Osłabiona nieobecnością Josha "steela" Nissana drużyna nie poradziła sobie jednak podczas zamkniętych eliminacji do amerykańskiego Minora, przez co nie ma jeszcze prawie żadnych planów na pierwsze miesiące przyszłego roku.

freakazoid swoje największe triumfy święcił w barwach Cloud9, jednak w ostatnich miesiącach reprezentował Swole Patrol. Jego drużyna przykuła uwagę społeczności dzięki awansowi do głównej części EPICENTER, a także wygraniu północnoamerykańskiej dywizji ESEA Mountain Dew League. Na początku listopada Abadir ujawnił, iż po zakończeniu wszystkich trwających rozgrywek opuści Swole Patrol, a przyczyną jego decyzji był niespodziewany transfer jego brata do eUnited.

Jeśli informacje portalu VPEsports zostaną potwierdzone, to skład Ghost Gaming wkrótce będzie wyglądać następująco:

  • Matthew "Wardell" Yu
  • Josh "steel" Nissan
  • Kenneth "koosta" Suen
  • Jason "neptune" Tran
  • Ryan "freakazoid" Abadir
  • James "JamezIRL" Macaulay – trener