STS
fot. Riot Games

Letme zawiesza karierę

Zaskakująca decyzja weterana Royal Never Give Up! Koreański postrach górnej alei i jeden z najlepszych tanków na świecie, Yan „Letme” Jun-Ze, zawiesił swoją karierę. O decyzji zawodnika poinformowało RNG za pomocą Twittera.

Choć mistrzowie LPL od dłuższego czasu są zdecydowanym faworytem w każdym meczu w jakim występują, to nie przełożyło się to na sukces podczas Mistrzostw Świata. Następne tygodnie były w koreańskiej ekipie dosyć nerwowe. Choć zmiany nie dosięgały bezpośrednio grających, to został wymieniony praktycznie cały sztab szkoleniowy.

Mimo reorganizacji w zespole, ciężko jest szukać jednak powodów decyzji Letme. Był on w końcu jednym z filarów RNG, którego zawodowa kariera praktycznie od zawsze związana była z tym jednym zespołem. Jak stwierdził sam zawodnik, nie jest to definitywne zakończenie kariery, możemy się więc spodziewać, że jeszcze o nim usłyszymy, choć należy pamiętać, że w tak dynamicznie zmieniającej się grze jaką jest League of Legends, dłuższa przerwa od zawodowej sceny może wywrzeć bardzo negatywny wpływ na samego gracza. Fani koreańskiego zawodnika powinni być jednak dobrej myśli, bo, jak czytamy w komunikacie, RNG będzie zawsze jego domem.

Tak na chwilę obecną prezentuje się skład Royal Never Give Up na sezon 2019:

Liu „Zz1tai” Zhi-Hao
Hung „Karsa” Hao-Hsuan Liu „Mlxg” Shi-Yu
Li „Xiaohu” Yuan-Hao
Jian „Uzi” Zi-Hao Dai „Able” Zhi-Chun
Shi „Ming” Sen-Ming
Choi „DanDy” In-kyu

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Woolite

Woolite i Inspired ostatnimi zawodnikami akademii Rogue

Choć plotki na ten temat krążyły od jakiegoś czasu, to przez długi czas włodarze Rogue, zawodnicy akademii amerykańskiej organizacji oraz Ultraliga wo...