Koniec niewiadomych w sprawie składu Afreeca Freecs na rok 2019. Ćwierćfinalista ostatnich Worlds przedstawił swoją dziesięcioosobową formację LoL-a oraz sztab szkoleniowy odpowiadający za jej przygotowanie.

W większości zespół ten był znany poza kilkoma wyjątkami. Niepewna była m.in. przyszłość Lee "Spirita" Da-yoona, którego kontrakt zakończył się 19 listopada i do dzisiaj nie było informacji dotyczących przedłużenia umowy. Dżungler został jednak zawarty w prezentacji składu na nadchodzący sezon, a to oznacza, że w dalszym ciągu będziemy go oglądać w trykocie Afreeca Freecs.

Wraz z tym ogłoszeniem z drużyną oficjalnie rozstał się natomiast Park "Summit" Woo-tae, który w przyszłości będzie reprezentował SANDBOX Gaming. Jego miejsce w szeregach AFS jako drugiego toplanera zajmie były zawodnik Hanwha Life Esports – Lee "Brook" Jang-hoon. Ponadto organizacja poinformowała o zmianie pseudonimu Lee Jin-hyeoka, dotychczas znanego jako Twinkle. Od teraz nowy dżungler Afreeca Freecs będzie nosił nazwę Dread.

Skład Afreeca Freecs na LCK 2019:

Kim "Kiin" Gi-in Lee "Brook" Jang-hoon
Lee "Spirit" Da-yoon Lee "Dread" Jin-hyeok
Son "Ucal" Woo-hyeon Kim "SSUN" Tae-yang
Kim "Aiming" Ha-ram Seo "Ssol" Jin-sol
Son "Jelly" Ho-gyeong Lee "Proud" Jeong-jae
Choi "iloveoov" Yeon-seong

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej: