Uczestnicząca w Ultralidze Wisła Płock rzekomo ma mocno namieszać w swoim składzie League of Legends przed startem kolejnego sezonu organizowanych przez Polsat Games rozgrywek.. W przyszłym roku najprawdopodobniej zobaczymy bowiem aż czterech zupełnie nowych graczy w barwach Nafciarzy.

Z naszych informacji wynika, że Wisła Płock pożegna się z Miłoszem "Ravenem" Domagalskim, Patrykiem "Bolszakiem" Jażdżewskim, Konradem "elegym" Wilkiem oraz Bartłomiejem "Dzondzym" Królakiem. Odświeżony skład Wisły rzekomo ma zostać zbudowany wokół Marcina "bucu" Świecha, który bez dwóch zdań był najjaśniej świecącą gwiazdą w konstelacji Nafciarzy w zakończonych kilka dni temu rozgrywkach.

Zgodnie z docierającymi do nas plotkami, na górnej alejce Wisły w kolejnej odsłonie Ultraligi zagra Marcin "Unknown" Kubicki, który do niedawna reprezentował Valkiria Esports. Z kolei miejsce Bolszaka rzekomo ma zająć Karol "t4nky" Słomka, czyli były reprezentant Szaty Maga oraz dobry znajomy Unknowna, z którym występował w wielu polskich zespołach. Co ciekawe na dolnej alejce prawdopodobnie zobaczymy byłego gracza włoskiego Outplayed, Roberta "Bulleta" Pruchniewskiego oraz zawodnika Akademii – Łukasza "Pyrkę" Grześkowiaka. Ponadto w testach udział bierze także Konrad "Renifer" Potępa, a więc teoretycznie możemy oczekiwać, że Wisła postawi na ponowne zakontraktowanie szóstki zawodników.

Jeśli powyższe plotki okażą się prawdziwe, to skład Nafciarzy będzie wyglądał następująco:

Marcin "Unknown" Kubicki
Karol "t4nky" Słomka
Marcin "bucu" Świech
Robert "Bullet" Pruchniewski
Łukasz "Pyrka" Grześkowiak