Po zakończeniu pierwszego sezonu Ultraligi R-SIXTEAM dokonał pierwszych zmian w wyjściowym składzie. Z drużyną rozstał się dotychczasowy midlaner – Mateusz "Matislaw" Zagórski. Na chwilę obecną nie ma pewności, kto zajmie jego miejsce.

22-latek dołączył do R-SIXTEAMU na początku października. Został oficjalnie przedstawiony jako zawodnik nowej formacji League of Legends na polskiej scenie razem z innymi zawodnikami składu znanego wcześniej jako Borowiki. Prowadzone przez Michała "Avahira" Kudlińskiego R6T po bardzo słabym pierwszym etapie Ultraligi podniosło się z kolan w grupie spadkowej, gdzie zajęło pierwsze miejsce. To oznaczało, że o półfinał zmierzyło się z Akademią, gdzie mimo wyrównanej walki musiało ostatecznie uznać wyższość zespołu Bartłomieja "Fresskowego" Przewoźnika.

Według informacji, do których dotarł nasz portal Zagórski w najbliższej przyszłości będzie reprezentował barwy Teamu Kinguin, który postanowił wrócić na scenę League of Legends. Razem z nim do składu Pingwinów dołączą rzekomo dwaj gracze Szaty Maga – Tobiasz "Agresivoo" Ciba oraz Robert "Erdote" Nowak, a oprócz nich w TK zagrają również Jakub "Cinkrof" Rokicki i Damian "Lucker" Konefał. Według naszych informacji skład ten poprowadzi zaznajomiony już z Kinguin Adrian "Hatchý" Widera.