Już od kilku dni wiadomo było, że do Ultraligi dołączy przynajmniej jeden nowy komentator. Jak się jednak okazało, postanowiono zatrudnić aż trzy osoby, które będziemy mogli usłyszeć podczas spotkań. W pierwszym sezonie tejże ligi transmisje z meczów będą umilały nam głosy Michała "Avahira" Kudlińskiego, Mikołaja "Silv4na" Sinackiego oraz Tomasza "Magvayera" Filipiuka.

Michał "Avahir" Kudliński to na pewno jeden z najbardziej rozpoznawalnych komentatorów polskiej Ligi Legend i nie trzeba go nikomu przedstawiać. Znamy go głównie z transmisji ESL, jednak zdarzało mu się także komentować na innych streamach, jak np. Mistrzostwa Świata u Nervariena. Magvayer już kilka razy gościł w studiu Polsatu, jednakże nie był on etatowym komentatorem. Ekipę dopełni Silv4n, którego mogliśmy słuchać na transmisjach ESL czy EDU Esports League.

Oczywiście nie można zapomnieć o dotychczasowych komentatorach Ultraligi. Po opuszczeniu ekipy przez Jana "PieceOfYourPie" Hrynkiewicza w składzie komentatorskim nadal pozostali Tomasz "TheFakeOne" Milaniuk oraz Daniel "Rajon" Pastusiak. Ponadto, podczas meczów mogliśmy słuchać także głosów Fryderyka "Veggiego" Kozioła, jednakże ten zdecydował się wznowić swoją karierę trenerską w Illuminar Gaming.

Wszystkich wyżej wymienionych komentatorów będziemy mogli słuchać już od 22 stycznia. Na ten dzień zaplanowany jest start pierwszego sezonu Ultraligi.