Publikowane przez nasz portal informacje na temat dywizji League of Legends Teamu Kinguin znalazły swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Dziś organizacja oficjalnie ujawniła swój skład LoL-a, który już od 22 stycznia będzie rywalizować w Ultralidze pod tymczasową nazwą Esports Performance Center.

Nowo utworzony zespół poprowadzi Adrian "Hatchý" Widera, czyli najbardziej utytułowany trener League of Legends w Polsce. Widera dwukrotnie był nagradzany tytułem najbardziej wartościowego szkoleniowca splitu w tureckich zmaganiach, a także poprowadził swoich podopiecznych do fazy głównej Mid-Season Invitational 2016. Oprócz tego miał już wcześniej okazję współpracować z Teamem Kinguin, prowadząc wówczas zespół znany także jako Team 1, któremu pod jego wodza udało się awansować do Challenger Series. Dodatkowo u jego boku pojawi się były trener Akademii, Adrian "Zetural" Dziadkowiec

Oprócz doświadczonego szkoleniowca w Esports Performance Center będziemy także mogli oglądać niesamowicie utalentowanych zawodników. W zespole znalazł się duet z Szaty Maga, czyli Tobiasz "Agresivoo" Ciba oraz Robert "Erdote" Nowak, Mateusz "Matislaw" Zagórski z R-SIXTEAM oraz Damian "Lucker" Konefał, którego możemy kojarzyć z występów w trykocie Akademii Ultraligi. Co ciekawe, do gry na polskim podwórku powrócić zdecydował się Jakub "Cinkrof" Rokicki, który cały poprzedni sezon spędził rywalizując w hiszpańskim LVP SuperLiga Orange w barwach Movistar Riders.

Patrząc na skład EPC śmiało możemy powiedzieć, że Hatchý zebrał piątkę rewelacyjnych graczy, którzy w swoich poprzednich drużynach prezentowali się wręcz fantastycznie. Nic więc dziwnego, że fani już teraz oczekują, że podopieczni Widery będą głównymi konkurentami Rogue Esports Club w walce o pierwsze miejsce w Ultralidze.  Skład Esports Performance Center prezentuje się następująco:

Tobiasz "Agresivoo" Ciba
Jakub "Cinkrof" Rokicki
Mateusz "Matislaw" Zagórski
Damian "Lucker" Konefał
Robert "Erdote" Nowak
Adrian "Hatchý" Widera