Poznaliśmy już składy wszystkich drużyn, które wezmą udział w nadchodzącym pierwszym sezonie Ultraligi. Jako ostatnie karty odkryło Indictive. Nowa ekipa postawiła na kilka nowych, ale również kilka znanych już nazwisk.

Największym wydarzeniem jest oczywiście angaż Piotra "SuperAZE'A" Prokopa, który w przeszłości związany był m.in. z mousesports i H2k-Gaming. W 2014 roku występował natomiast w Denial eSports EU, gdzie razem z nim grali także chociażby Mateusz "Kikis" Szkudlarek i Paweł "Woolite" Pruski. Ich zespół otarł się nawet o awans do EU LCS, ale w decydującym meczu barażowym musiał uznać wyższość Copenhagen Wolves. Co ciekawe, ostatni występ 27-latka na pro scenie miał miejsce jeszcze w 2016 roku – wówczas jako gracz Szef+6 mógł świętować triumf w 12. sezonie ESL Mistrzostwa Polski.

Ponadto miejsce w ekipie otrzymali dwaj zawodnicy, których mogliśmy już oglądać przy okazji poprzedniej edycji Ultraligi. Jednym z nich jest Bartosz "Ippon" Dzikowski, który grał pod banderą R-SIXTEAMU, gdzie później został zastąpiony przez Lucjana "Shlatana" Ahmada. Warto też wspomnieć o innym nowo pozyskanym przez Indictive graczu, Kamilu "Chosiim" Chosie. On z kolei od sierpnia ubiegłego roku był członkiem składu reprezentującego najpierw Adive, a później Piast Gliwice Esports. On jednak zbyt miło swojej przygody z Ulitraligą wspominać nie będzie, bo jego dotychczasowy zespół był jednym z dwóch, które finalnie nie dostały się do fazy pucharowej.

Skład Indictive prezentuje się następująco:

Rafał "Decak" Pawlus
Mateusz "Jaqen" Góral (sub)
Bartosz "Ippon" Dzikowski
Kamil "Chosii" Chosa
Krystian "Czaru" Przybylski (sub)
Mateusz "Trenie" Zabielski
Daniel "Demoncior" Frankowski (sub)
Piotr "SuperAZE" Prokop
Jakub "Shibby" Strugarek