fot. twitter.com/PlayApexFR

W ciągu ośmiu godzin od premiery w Apex Legends zagrało ponad milion osób

Choć na przesadny hurraoptymizm jest jeszcze za wcześnie, tak jednak przedstawiciele studia Electronic Arts mogą mieć pierwsze powody do dumy ze swojego nowego tworu, jakim jest Apex Legends. Nowy tytuł z gatunku battle royale szybko spotkał się z dość przychylną opinią społeczności i błyskawicznie dotarł do szerokiego grona odbiorców.

Deweloperzy za pośrednictwem Twittera pochwalili się dziś niemałym osiągnięciem. W ich grę w ciągu ośmiu godzin od premiery zagrało ponad milion osób. Wynik ten z pewnością nie bierze się z niczego. Zaletą Apex Legends jest jego model F2P, bowiem grę można za darmo pobrać przez platformę Origin, PlayStation Store czy stronę Microsoftu.

Poza możliwością bezpłatnego skorzystania z dobrodziejstw gry ulokowanej w uniwersum Titanfalla, czynnikiem wyróżniającym ją od innych pokrewnych produktów może być sama rozgrywka. Ta przebiega zdecydowanie szybciej niż chociażby w przypadku PlayerUnknown’s Battlegrounds, ale prawdziwą nowością jest posiadanie przez postaci unikalnych zdolności – tych pasywnych oraz takich, z których korzystać możemy w wyznaczonych odstępach czasowych. Twórcy przewidzieli także możliwość leczenia sojuszników, a nawet przywracania ich do życia.

Z dwunastominutowym wideo z przykładowej rozgrywki w Apex Legends można zapoznać się w tym miejscu.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Serral

Rozlosowano grupy IEM Katowice w StarCraft 2

Choć nie znamy jeszcze wszystkich uczestników fazy grupowej mistrzostw SC2 w ramach IEM Katowice 2019, to już teraz można sprawdzić wstępne rozstawien...