Indictive Esports zanotowało fatalny start w swoim debiutanckim sezonie w Ultralidze i po czterech tygodniach zmagań nadal czeka na pierwsze zwycięstwo. Włodarze organizacji postawili więc na zdecydowane ruchy i za jednym zamachem wymienili niemalże cały dotychczasowy skład.

Swoje dotychczasowe miejsce zachował tylko Kamil "Chosii" Chosa, który w dalszym ciągu będzie grał na środkowej linii. Na górnej alei zobaczymy Krystiana "Czaru" Przybylskiego, który dotychczas pełnił rolę rezerwowego midlanera Indictive. Ponadto do drużyny dokooptowany został znany z Fake Teamu Konrad "Grk" Górniak, jednak najciekawiej wyglądają dwa ostatnie nazwiska. Nowymi zawodnikami Indictive zostali bowiem Patryk "Bolszak" Jażdżewski i Robert "Bullet" Pruchniewski, których transfer w znaczący stopniu wzmocni siłę ognia outsidera rozgrywek.

Tym samym oznacza to, że w kolejnych meczach nie zobaczymy Rafała "Decaka" Pawlusa, Bartosza "Ippona" Dzikowskiego, Mateusza "Treniego" Zabielskiego oraz Piotra "SuperAZE'A" Prokopa. To właśnie ta czwórka przez pierwszą część sezonu stanowiła o sile formacji, ponosząc porażkę z każdym dotychczasowym przeciwnikiem. Kolejny mecz Indictive już w najbliższy wtorek. Naprzeciwko Illuminar Gaming stanie już jednak zupełnie nowy skład, który rzutem na taśmę ma pomóc formacji w odbiciu się od dna. – Razem z wymienionym składem postaramy się popracować nad wspinaczką w tabeli, żeby dostać się do playoffów – zapowiedział Bolszak.

Skład Indictive prezentuje się następująco:

Krystian "Czaru" Przybylski
Patryk "Bolszak" Jażdżewski
Kamil "Chosii" Chosa
Robert "Bullet" Pruchniewski
Konrad "Grk" Górniak
Jakub "Shibby" Strugarek