fot. ESL/Helena Kristiansson

Sico nowym zawodnikiem Grayhound

Grayhound Gaming nie marnowało czasu po zakończeniu rywalizacji w ramach Intel Extreme Masters Katowice 2019. Formacja z Antypodów zaledwie wczoraj przesunęła do rezerwy Euana „sterlinga” Moore’a, a już dziś zaprezentowała jego następcę. Skład uczestników Majora wzmocnił Simon „Sico” Williams, do niedawna związany z ICON Esports.

24-latek największe triumfy w swojej karierze święcił pod banderą ORDER, kiedy udało mu się wystąpić na dwóch turniejach z cyklu IEM – w Katowicach oraz Sydney. Na początku września ubiegłego roku Sico zmienił przynależność klubową przechodząc do Tainted Minds, z którym nie udało mu się jednak odnieść żadnego większego sukcesu. Przed kilkoma tygodniami organizacja przekształciła się w ICON, lecz Williams w nowych barwach zdążył rozegrać zaledwie jedno spotkanie.

Znajdujące się obecnie na 28. lokacie w rankingu HLTV Grayhound w najbliższych tygodniach nie będzie mogło narzekać na nadmiar pracy. Międzynarodową piątkę w akcji zobaczyć będziemy mogli tylko podczas kolejnego sezonu ESEA Mountain Dew League, do którego przystąpi ona w następującym składzie:

  • Erdenetsogt „erkaSt” Gantulga
  • Christopher dexter” Nong
  • Ollie „DickStacy” Tierney
  • Liam „malta” Schembri
  • Simon „Sico” Williams

Wszystkie bieżące informacje dotyczące roszad personalnych w drużynach CS:GO znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Seoul Dynasty pozyskuje dwóch nowych graczy

Po dość przeciętnym początku drugiego sezonu Overwatch League działacze Seoul Dynasty nie próżnują. Koreańską ekipę wzmocniło bowiem aż dwóch rodzimyc...