Tricked Esport znowu w komplecie. Duńska formacja potwierdziła dziś bowiem transfer Lucasa "Bubzkjiego" Andersena, który był testowany przez swoją rodzimą formację przez ostatnie tygodnie. Tym samym 20-latek został oficjalnym następcą przesuniętego na ławkę Lucasa "Lukkiego" Pilhedena.

Andersen najbardziej kojarzony jest z okresu spędzonego we Fragsters. To właśnie z tym zespołem Duńczyk osiągał największe w swojej karierze sukcesy, występując na kilku znaczących międzynarodowych imprezach. W trakcie nieco ponad roku udało mu się wraz z ówczesnymi kolegami stanąć na podium m.in. Bets.net Masters, DreamHack Open Valencia 2018 oraz DreamHack Open Austin 2018, a także pojawić się na StarSeries i-League CS:GO Season 6. Od listopada młody zawodnik pozostawał jednak bez przynależności klubowej i jako zmiennik wspierał m.in. Red Reserve.

To właśnie w tej roli w połowie marca tego roku trafił do Tricked, które akurat szukało następcy Lukkiego. Przez kolejny miesiąc Bubzkji pomagał więc dobrze sobie znanym Nicolaiowi "HUNDENOWI" Petersenowi i Johannesowi "b0RUPOWI" Borupowi, z którymi grał już w undefined. Przy wydatnej pomocy Andersena drużyna zatriumfowała nawet w LOOT.BET Hotshot Series Season 2, nic więc dziwnego, że koniec końców to właśnie on otrzymał ofertę stałego angażu. – Prawie sześć miesięcy bez drużyny, czas więc znowu nieco pograć. Mam nadzieję, że uda nam się razem odnieść sukces – przyznał duński gracz w mediach społecznościowych.

W tej sytuacji skład Tricked Esport prezentuje się następująco:

  • Lucas „Lukki” Pilheden
  • Johannes „b0RUP” Borup
  • Frederik „acoR” Gyldstrand
  • Nicolai „HUNDEN” Petersen
  • Lucas "Bubzkji" Andersen