Kolejna odsłona ESL Mistrzostw Polski zbliża się wielkimi krokami. W przeciągu dwóch najbliższych dni osiem drużyn League of Legends rozpocznie walkę o nagrody z puli 80 tysięcy złotych. W gronie uczestników znalazło się między innymi Indictive, które udział w turnieju wywalczyło sobie na drodze eliminacji. Dzisiaj drużyna z niedźwiedziem w logo ogłosiła skład na ESL MP.

W wyjściowej piątce zobaczymy wszystkich zawodników, którzy pokonali Brzózkę w meczu o miejsce w turnieju organizowanym przez ESL. To oznacza, że jedyną różnicę między składem walczącym o obronę miejsca w Ultralidze, a tym grającym w ESL MP znajdziemy na środkowej alei. Miejsce Kamila "Chosiiego" Chosy zajmie były zawodnik ACTINA PACT, Dawid "Dawidsonek" Trojanowski. Pozostała czwórka pozostała bez zmian – na górnej linii zobaczymy Krystiana "Czaru" Przybylskiego, w dżungli grać będzie Patryk "Bolszak" Jażdżewski, zaś duet na bocie stanowić będą Robert "Bullet" Pruchniewski oraz Konrad "Grk" Górniak.

Tak prezentuje się skład Indictive na ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2019:

Krystian "Czaru" Przybylski
Patryk "Bolszak" Jażdżewski
Dawid "Dawidsonek" Trojanowski
Robert "Bullet" Pruchniewski
Konrad "Grk" Górniak

Oprócz Indictive podczas startującej jutro fazy grupowej ESL Mistrzostw Polski 2019 zobaczymy takie formacje, jak Illuminar Gaming, Wisłę Płock, PRIDE czy też devils.one. Więcej informacji dotyczących tej edycji rozgrywek znajdziecie na ich oficjalnej stronie.