fot. DreamHack/Adela Sznajder

Poznaliśmy grupy i harmonogram MDL Disneyland Paris Major

Wczoraj zakończyły się zmagania w ramach OGA Dota PIT Minor 2019, które zdominowali zawodnicy Ninjas in Pyjamas. W związku z tym poznaliśmy ostatniego uczestnika pierwszego w historii Doty 2 Majora, który zostanie zorganizowany na terenie paryskiego Disneylandu. Jako, że NIP było ostatnim elementem układanki, organizatorzy mogli opublikować szczegóły wydarzenia.

Najistotniejszą kwestią jest oczywiście ujawnienie par grupowych. Szesnaście zespołów, które wezmą udział w turnieju podzielone zostało na cztery grupy. Zwycięzcy wczorajszego Minora znaleźli się w grupie B, tuż obok Teamu Secret, w którym występuje polski zawodnik, Michał „Nisha” Jankowski. Warto także zwrócić uwagę na grupę A, gdzie w jednym koszyku mamy mistrzów The Kuala Lumpur Major, Virtus.pro oraz zwycięzców China Dota2 Supermajor, Team Liquid.

Uwadze nie powinna umknąć również grupa D. W jednym miejscu znaleźli się triumfatorzy The International 2018, OG oraz zdobywcy trzeciego i czwartego miejsca, czyli Evil Geniuses oraz Fnatic. Już teraz można śmiało stwierdzić, że zmagania w tej grupie będą nad wyraz zacięte i dostarczą nam sporej ilości wrażeń.

Pełna rozpiska grup prezentowana jest poniżej:

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
Keen Gaming Chaos Esports Club Mineski compLexity Gaming
Team Liquid Ninjas in Pyjamas PSG.LGD Evil Geniuses
Team Team Team Secret paiN Gaming Fnatic
Virtus.pro Team Empire Vici Gaming OG

Z kolei tak prezentuje się harmonogram spotkań pierwszego dnia Majora:

Grupa A – 4 maja
10:00 Virtus.pro vs Team Team BO3
10:00 Team Liquid vs Keen Gaming BO3
Grupa B – 4 maja
10:00 Team Secret vs Team Empire BO3
10:00 Ninjas in Pyjamas vs Chaos Esports Club BO3
Grupa C – 4 maja
17:00 Vici Gaming vs paiN Gaming BO3
17:00 PSG.LGD vs Mineski BO3
Grupa D – 4 maja
17:00 Evil Geniuses vs compLexity Gaming BO3
17:00 Fnatic vs OG BO3

MDL Disneyland Paris Major rozpocznie się 4 maja i potrwa do 12 maja. Pula nagród całej imprezy wynosi milion dolarów. Poza nagrodami finansowymi drużyny toczą walkę o cenne punkty DPC, które są wymagane, aby uzyskać możliwość gry w kolejnej edycji The International, czyli najważniejszej corocznej imprezie Dota 2.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
starladder

Sprout zastąpi Windigo podczas olsztyńskich eliminacji do GG League 2019

Na dwa tygodnie przed startem olsztyńskich eliminacji do Good Game League 2019 doszło do zmiany na liście uczestników. Do Polski nie przybędzie bowiem...