Po pierwszym dzisiejszym meczu oddanym walkowerem przez SuperNitro1, nareszcie fani polskiej Ligi Legend doczekali się prawdziwej rywalizacji. Indictive Esports bez problemów wygrało z Vortex Five i zapewniło sobie miejsce w meczu wygranych grupy B ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019.

Indictive Esports
2:0 Vortex Five

Pierwszą krew podczas otwierającej serię rozgrywki przelał Dawid "Dawidsonek" Trojanowski, który zdołał złapać przeciwnego Hecarima. Indictive nie miało zamiaru zwalniać i zdobywało kolejne eliminacje. Dzięki temu gracze tej formacji chwilę później zgarnęli dwie wieże i wypracowali sobie przewagę pięciu tysięcy sztuk złota. Fioletowe wzmocnienie i quadra kill Roberta "bulleta" Pruchniewskiego pozwoliły Indictive na postawienie kropki nad i w pierwszej rozgrywce.

W drugiej grze First blood tym razem powędrował na konto Patryka "Bolszaka" Jażdżewskiego po udanym ataku na środkową linię. Walka na dolnej alejce przyniosła zawodnikom Indictive kolejne trzy zabójstwa, po których różnica w złocie wzrosła do czterech tysięcy. Wyłapanie kolejnych trzech rywali pozwoliło ekipie Dawidsonka na zdobycie Barona. Wraz ze wzmocnionymi stworami i potrójnym zabójstwem ze strony Tarica Indictive zdołało zakończyć rozgrywkę.

Wszystkie mecze ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w LoL-a możecie obejrzeć na kanale ESL.TV Polska w serwisie Twitch. Po więcej informacji dotyczących tych rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej: