STS
fot. Valve

The International 2019 Battle Pass już w sprzedaży!

Do zakończenia Dota Pro Circuit 2018/19 pozostały jeszcze niecałe dwa miesiące, jednakże Valve już teraz postanowiło wprowadzić do gry przepustkę bitewną The International, która jak zawsze jest niesamowicie bogata w interesujące dodatki odświeżające rozgrywkę. Tym razem The International Battle Pass, oprócz standardowych możliwości dopasowania wyglądu zewnętrznego swoich postaci za pomocą nowych skórek i specjalnych przedmiotów, […]

Do zakończenia Dota Pro Circuit 2018/19 pozostały jeszcze niecałe dwa miesiące, jednakże Valve już teraz postanowiło wprowadzić do gry przepustkę bitewną The International, która jak zawsze jest niesamowicie bogata w interesujące dodatki odświeżające rozgrywkę.

Tym razem The International Battle Pass, oprócz standardowych możliwości dopasowania wyglądu zewnętrznego swoich postaci za pomocą nowych skórek i specjalnych przedmiotów, wprowadza także nowe tryby gry – Wrath of the Mo’rokai oraz Jungle Expedition. Oprócz tego mamy także możliwość poprowadzenia drużyny z niższego pułapu rankingowego, bowiem do Dota 2 dodano Coach’s Challenge, czyli tryb, w którym wcielamy się w szkoleniowca i rywalizujemy w ten sposób w oddzielnym zestawieniu z innymi aspirującymi trenerami. Warto w tym miejscu zaznaczyć także, iż w Docie możemy teraz dodawać znajomych lub zwykłych graczy do zbioru preferowanych kompanów do kolejnych rozgrywek. Wówczas system dobierania graczy automatycznie postara się o to, żebyśmy trafili lubiane przez siebie osoby w zespole. Co ciekawe, dzięki przepustce bitewnej możemy również unikać graczy, których nie chcemy spotykać w naszych meczach – wystarczy dodać ich do specjalnej listy. Pełną listę przedmiotów i funkcji przepustki bitewnej The International 2019 znajdziecie pod tym adresem.

Wszyscy gracze mogą kupić Battle Pass już teraz na oficjalnej stronie Dota 2. Podstawowy zestaw przepustki bitewnej kosztuje standardowo 9,99 $, lecz jeśli gracze nie chcą zdobywać doświadczenia poprzez uczestniczenie w specjalnych wydarzeniach i trybach, to oczywiście mogą zakupić poziomy. Cena za 50 poziomów przepustki bitewnej wynosi 29,35 $, natomiast w przypadku 100 poziomów musimy zapłacić 44,99 $. Przypomnijmy, że każdy kolejny poziom przepustki odblokowuje nowe dodatki i funkcje. I tak za uzyskanie 1000 poziomu otrzymamy specjalny efekt Egidy, a także otrzymamy jej metalową replikę w skali 1:5. Oczywiście na tym sprawa się nie kończy, bo za awansowanie na 2000 poziom Valve nagrodzi nas repliką Baby Roshana.

Jak co roku, 25% każdego zakupu przepustki bitewnej zostanie dodane do puli nagród The International, które wystartuje już 15 sierpnia. W momencie pisania tego artykułu pula The International 2019 wynosi już ponad 5 milionów dolarów. Ubiegłoroczna edycja prestiżowego turnieju Dota 2 ostatecznie mogła pochwalić się pulą nagród rzędu 25 532 177 dolarów, ale historia nauczyła nas już, że fani popularnej moby są w stanie przebić ten rekord.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trzy mapy z CS-a 1.6, które chcielibyśmy zobaczyć w CS:GO

Pierwsza wersja Counter-Strike'a wyszła na świat w 1999 roku. Od tego czasu przez grę przewinęło się mnóstwo map, z których część bardzo przypadła do...