fot. Respawn

Apex Legends trafi na urządzenia mobilne?

Choć popularność Apex Legends bez wątpienia nie rośnie już z taką prędkością, jak jeszcze kilka miesięcy temu, to deweloperzy gry w dalszym ciągu zamierzają poszerzać spektrum swoich działań. Wiele wskazuje bowiem na to, iż w planach jest wprowadzenie tego głośnego tytułu na urządzenia mobilne.

Do sieci trafiły przecieki z rozmowy konferencyjnej Electronic Arts, z których wynika, iż studio zamierza wejść na trasę wytyczoną już przez PlayerUnknown’s Battlegrounds i Fortnite’a, które jeszcze w ubiegłym roku umożliwiły swoim użytkownikom grę na urządzeniach mobilnych. Wyniki osiągane przez przenośne wersje tych rozpoznawalnych na całym świecie produkcji naprawdę robiły wrażenie, nic więc dziwnego, iż Apex Legends także chce dołączyć do liderów rynku gier mobilnych. Według doniesień na tym nie kończą się jednak plany EA – twórcy wkrótce zamierzają bowiem wydać swoje dzieło także w Chinach.

Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy będziemy mogli spróbować swoich sił w mobilnym Apex Legends. Należy jednak przypuszczać, iż produkcja ta dalej jest oczkiem w głowie deweloperów – wszak wciąż jest to najszybciej rozwijający się tytuł autorstwa EA.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pracowita środa polskich drużyn – dziś aż sześć spotkań, w tym trzy w ESEA MDL

Jeśli jesteście fanami polskiego Counter-Strike'a, to dziś na pewno znajdziecie coś dla siebie. W środę czeka nas bowiem aż sześć spotkań rodzimych fo...