Thomas "Kirei" Yuen po niespełna roku żegna się z turecką sceną League of Legends i powraca do Europy Środkowej. 22-letni jungler został dziś bowiem zaprezentowany jako nowy zawodnik Misfits Premier, do którego dołączył z 1907 Fenerbahçe Esports.

Holender jeszcze kilka dni temu rywalizował podczas turnieju play-in w ramach Mid-Season Invitational 2019. Jego przygoda nie trwała jednak zbyt długo, bo 1907 Fenerbahçe nie zdołało awansować na zawody główne, chociaż o wszystkim przesądził dopiero dodatkowy mecz. Tak czy inaczej, sam Yuen i tak nie miał raczej powodów do narzekań, bo już od pewnego czasu krążyły plotki o jego rychłym transferze do Misfits. Całej sprawie pikanterii nadawał też fakt, że Kirei pojawił się w oficjalnej bazie kontraktów Riot Games.

Teraz stało się jasne, że nie chodziło tutaj o przenosiny do występującego w League of Legends European Championship pierwszego zespołu, a do akademii, która na co dzień rywalizuje w La Ligue Française. 22-latek zajmie w niej miejsce Patricka "Obsessa" Engelmanna, który niedawno ogłosił, iż otrzymał od organizacji pozwolenie na rozpoczęcie poszukiwań nowego pracodawcy. Przypomnijmy, że Niemiec zaledwie kilkanaście dni temu mógł wraz z Misfits Premier świętować triumf w wiosennym splicie European Masters 2019.

Tak prezentuje się skład Misfits Premier:

Danny "Dan Dan" Le Comte
Patrick "Obsess" Engelmann
Thomas "Kirei" Yuen
Adam "LIDER" Ilyasov
Matúš "Neon" Jakubčík
Aleksi "H1IVA" Kaikkonen
Richard "Valkrin" Royer