STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

ACTINA PACT prezentuje odświeżony skład League of Legends

Inauguracja drugiego sezonu Ultraligi zbliża się nieubłaganie. Nic więc dziwnego, że kolejne uczestniczące w rozgrywkach Polsat Games organizacje decydują się odsłonić karty, prezentując swoje składy na nadchodzący letni split, zwłaszcza że niektóre z nich już dziś rozpoczną walkę w Polskiej Lidze Esportowej. Jedną z takich formacji jest ACTINA PACT, który postanowił ujawnić piątkę zawodników, którzy […]

Inauguracja drugiego sezonu Ultraligi zbliża się nieubłaganie. Nic więc dziwnego, że kolejne uczestniczące w rozgrywkach Polsat Games organizacje decydują się odsłonić karty, prezentując swoje składy na nadchodzący letni split, zwłaszcza że niektóre z nich już dziś rozpoczną walkę w Polskiej Lidze Esportowej. Jedną z takich formacji jest ACTINA PACT, który postanowił ujawnić piątkę zawodników, którzy w najbliższych miesiącach będą występować w charakterystycznym czarnym trykocie.

Przypomnijmy, że do kwietnia bieżącego roku ACTINA PACT reprezentowali zawodnicy, którzy wcześniej współzawodniczyli na polskiej scenie jako Ravioli Ravioli. Zwariowany styl gry i nieprzewidywalne wybory postaci nie wystarczyły jednak, aby zawojować rodzime podwórko i koniec końców PACT został zniszczony przez PRIDE w pierwszej rundzie play-offów Ultraligi. Ostatecznie wszyscy zawodnicy zakomunikowali zarządowi organizacji, że nie mają zamiaru kontynuować wspólnej gry w takim lub innym składzie, wobec czego organizacja zdecydowała się umożliwić im swobodne rozglądanie się za nowymi pracodawcami.

Teraz organizacja Marcina „padre” Kurzawskiego wraca z kompletnie nowym zespołem, w którym znalazł się tylko jeden zawodnik z pierwotnego składu PACT, Mateusz „vvarion” Pieńkosz. Były dżungler Ravioli Ravioli został otoczony przez młodych, lecz niesamowicie utalentowanych zawodników, których nie tak dawno temu mogliśmy oglądać w DV1 Scouting Grounds, czyli projekcie Adriana „hatchy’ego” Widery mającym za zadanie wyłonić najlepiej zapowiadających się młodych graczy. Poniżej przedstawiamy pełny skład ACTINA PACT, który będzie rywalizował w Polskiej Lidze Esportowej oraz Ultralidze:

Dawid „Melonik” Ślęczka
Mateusz „vvarion” Pieńkosz
Szymon „Oran” Faryj
Dominik „Zamulek” Biela
Dominik „Maquk” Makowiak
Michał „Flash” Kosicki
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

G2 i Vitality uzupełniają grono uczestników play-offów DreamHack Masters Dallas

Faza grupowa DreamHack Masters Dallas 2019 zakończona, wobec czego poznaliśmy komplet uczestników play-offów amerykańskich rozgrywek. W gronie tym zna...