Choć dla wielu Illuminar Gaming jednoznacznie kojarzy się z League of Legends, to nie jest jedyna gra znajdująca się w sferze zainteresowań polskiej organizacji z okiem w logo. iHG długo koncentrowało się na Hearthstonie, a swego czasu miało również dywizję w Fortnicie.

Tym razem Illuminar postanowiło rozszerzyć swoją działalność w innym tytule, zyskującym w ostatnim czasie niemałą popularność w Polsce. Dywizja FIFA Illuminar, bo o niej mowa, powitała czterech nowych graczy. Do już grającego pod banderą iHG Roberta "LiskaHD" Liszki dołączyli Damian "Damianek" Niedziółka, Kamil "Riptorek" Soszyński, Adrian "Tsubasa" Bąk oraz Konrad "Kacz" Balas.

Nawet osoby nie śledzące sceny FIFA na bieżąco powinni kojarzyć przynajmniej jeden z nowych pseudonimów w drużynie Illuminar Gaming. Mowa o Riptorku, który jest częścią Narodowej Drużyny Esportu powołanej przez Prezydenta Andrzeja Dudę. Fani polskiej organizacji być może rozpoznają również jeszcze jednego zawodnika, a mianowicie Tsubasę. Nie dość, że poczynania Bąka mogliśmy oglądać podczas Ekstraklasa Games, to w dodatku Tsubasa reprezentował Illuminar podczas ostatniego sezonu Polskiej Ligi Wirtualnych Klubów. Dwaj pozostali gracze co prawda nie mają póki co na koncie większych sukcesów, ale włodarze iHG widzą w nich potencjał, który może zaowocować w przyszłości.

Tak prezentuje się dywizja FIFA Illuminar Gaming:

  • Robert "LisekHD" Liszka
  • Damian "Damianek" Niedziółka
  • Kamil "Riptorek" Soszyński
  • Adrian "Tsubasa" Bąk
  • Konrad "Kacz" Balas