Steam logo

Nadchodzi nowa wersja klienta Steam. Valve prezentuje pierwsze screeny

Już od pewnego czasu wiadomo, że Valve pracuje nad nową wersją klienta Steam. Ten miałby zyskać nieco nowocześniejszy, a jednocześnie bardziej funkcjonalny wygląd. Dotychczas mieliśmy dostęp tylko do tych zapowiedzi, ale dziś zyskaliśmy możliwość, by sprawdzić czy faktycznie mają one przełożenie na rzeczywistość.

Amerykanie na grupie Steamworks Development opublikowali nowe screeny, które dają nam jakikolwiek pogląd na to, jak wyglądać będzie Steam po proponowanych zmianach. Gołym okiem widać, że o żadnej rewolucji nie ma mowy – będzie to raczej ewolucja, w wyniku której jednak niektóre funkcje zmienią swoje miejsce. Niemniej głównym celem nadal pozostaje intuicyjna obsługa klienta i to się nie powinno zmienić. Zresztą, wystarczy spojrzeć na grafiki poniżej:


Na ten moment nie jest jeszcze jasne kiedy odświeżony Steam stanie się standardem. Już teraz wiemy jednak, że w najbliższych tygodniach ruszy otwarta beta, dzięki której wszyscy zainteresowani będą mogli na własnej skórze sprawdzić co zamierzają zafundować nam Panowie z Valve.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

To koniec Ghost w CS:GO. Organizacja wycofuje się ze sceny

Dwuletnia przygoda Ghost Gaming ze sceną Counter-Strike'a dobiega końca. Północnoamerykańska organizacja poinformowała oficjalnie o rozstaniu ze swoim...