fot. twitter.com/AVEZ_esport

Grk nie zagra w pierwszych meczach Ultraligi

Już w najbliższy wtorek rozpocznie się drugi sezon największych rozgrywek League of Legends w Polsce – Ultraligi. Ośmioro uczestników ma już jedynie godziny na doszlifowanie swoich umiejętności przed startem inauguracyjnej kolejki zmagań. Jedna z drużyn walczących o mistrzostwo ma jednak większe zmartwienia na głowie.

AVEZ Esport, bo o tej formacji mowa, w pierwszych meczach Ultraligi wystąpi w nieco innym składzie, niż było to w planach. Główny wspierający drużyny, Konrad „Grk” Górniak, nie może wziąć udziału w najbliższych spotkaniach w związku z nadchodzącą operacją, o czym poinformował na swoim Twitterze. Jego miejsce w wyjściowej piątce zajmie rezerwowy AVEZ, Jakub „kubYD” Grobelny. Według informacji przekazanych przez Grk jego powrót nie nastąpi wcześniej, niż w trzecim tygodniu rozgrywek.

Tak prezentuje się skład AVEZ Esport na pierwsze mecze Ultraligi:

Krystian „Czaru” Przybylski
Patryk „Bolszak” Jażdżewski
Dawid „Dawidsonek” Trojanowski
Mateusz „Trenie” Zabielski
Jakub „kubYD” Grobelny

Już w pierwszym meczu przed AVEZ stanie obrońca tytułu – Rogue Esports Club. To spotkanie zaplanowane jest na najbliższy wtorek na godzinę 19:30. W ramach pierwszego tygodnia podopieczni Macieja „suk1ego” Sukacza staną w szranki również z piratesports, które przejęło miejsce Avii Deceptor.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izako Boars poległo po raz trzeci. AVEZ kolejnym uczestnikiem finałów PLE

Trzeci finał etapu w Polskiej Lidze Esportowej i trzecia porażka. Izako Boars nie podołało zadaniu w starym składzie, nie zrobiło tego także korzystaj...