fot. Riot Games

Rogue bez Woolite’a w czwartym tygodniu LEC

Ostatnie mecze Rogue w ramach League of Legends European Championship nie napawały optymizmem. Problemy zespołu są widoczne gołym okiem, stąd prawdopodobnie decyzja o zmianie AD Carry. Podczas czwartego tygodnia LEC w barwach Rogue zamiast Pawła „Woolite’a” Pruskiego zagra Martin „HeaQ” Kordmaa.

Woolite nie może mówić o swoich ostatnich meczach w superlatywach. Rogue aktualnie ma na swoim koncie trzy porażki z rzędu, a ich ostatnie starcie z G2 Esports zakończyło się już w 22. minucie. Największą różnicę było widać właśnie na dolnej alei, gdzie polski botlane z Oskarem „Vanderem” Bogdanem i Woolitem był całkowicie bezradny. Na chwilę obecną ekipa zajmuje 7. miejsce w tabeli, ex aequo z Misfits Gaming i Teamem Vitality.

Sam Woolite wypowiedział się na temat zmiany na swoim profilu w mediach społecznościowych. Jak zaznacza Polak, różnica w umiejętnościach między nim a HeaQ jest bardzo niewielka i była to dla wszystkich trudna decyzja. Jednocześnie podkreślił, że trenerzy chcą spróbować gry z innym ADC, a zmiana wchodzi w życie tylko na nadchodzącą kolejkę najważniejszych rozgrywek na Starym Kontynencie. Przypomnijmy, że w tym tygodniu drużyna z naszymi rodakami na pokładzie podejmie FC Schalke 04 oraz Origen.

W tej sytuacji skład Rogue na czwartą kolejkę LEC prezentuje się następująco:

Kim „Profit” Jun-hyung
Kacper „Inspired” Słoma
Emil „Larssen” Larsson
Martin „HeaQ” Kordmaa
Oskar „Vander” Bogdan
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wymarzony debiut Illuminar! Drużyna innocenta pewnie pokonuje Aristocracy

Po kilku dniach oczekiwania Paweł "innocent" Mocek i spółka zadebiutowali w Illuminar Gaming. W premierowym spotkaniu pod tą banderą byli gracze x-kom...