fot. T1

T1 wchodzi na scenę Doty 2 i kontraktuje pierwszego gracza

T1 to organizacja znana chyba wszystkim fanom esportu, którzy uważnie śledzą mające miejsce w środowisku wydarzenia. Przede wszystkim kojarzyć ją będą jednak fani League of Legends – wszak koreańska formacja to trzykrotny triumfator Worldsów, czyli najważniejszego turnieju na scenie.

Azjatyccy włodarze zamierzają jednak rozszerzyć swoje wpływy o kolejny prestiżowy tytuł i dlatego dziś oficjalnie potwierdzili narodziny sekcji Dota 2! I chociaż konkretne plany T1 pozostają na ten moment nieznane, to i tak uchylono nam już rąbka tajemnicy. Wiadomo bowiem, że pierwszym reprezentantem organizacji zostanie doświadczony Lee „Forev” Sang-don, który ostatnio związany był z Teamem Jinesbrus. W przeszłości grał natomiast także m.in. w Teamie Secret, Digital Chaos oraz MVP Phoenix, a w 2016 roku z tym ostatnim zespołem zajął miejsca 5-6. podczas The International.

Na ten moment nie wiadomo kiedy poznamy nazwiska pozostałych członków składu, niemniej powinno się to wydarzyć w najbliższym czasie. Wszak już na jesień rusza kolejny sezon Dota Pro Circuit, podczas którego drużyny, w tym zapewne również T1 walczyć będą o miejsce na kolejnym TI.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

HP ujawniło nowe produkty i usługi dla graczy na Gamescom 2019

Podczas targów Gamescom 2019 firma HP zaprezentowała nowe urządzenia i usługi z serii OMEN oraz Pavilion Gaming, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu...