Drugi sezon Ultraligi dobiegł już końca, co powoli zaczęło tworzyć pole pod okno transferowe. Organizacja Together Esports poinformowała, że jej zawodnicy dywizji League of Legends mają wolną rękę w poszukiwaniu nowej drużyny. Również sami gracze wyrazili już gotowość do znalezienia nowego pracodawcy.

Przypomnijmy, że Together Esports było jedną z dwóch drużyn obok Ravioli Ravioli, która z kwalifikacji przedostała się do turnieju barażowego, mierząc się w decydującym meczu z Wisłą Płock. Najsłabsza drużyna ubiegłego sezonu okazała się jednak być poza zasięgiem zespołu Patryka "Kermysa" Wojewódzkiego i pokonała BTE wynikiem 0:3.

Wszyscy gracze mieli już okazję pokazać swoje umiejętności na rodzimej scenie League of Legends, a niektórzy również poza nią. Wśród nich jest wspomniany już Kermys, który zdobył wicemistrzostwo Włoch oraz raz udało mu się zająć trzecie miejsce w ESL Mistrzostwach Polski. Fani Ultraligi mogą także pamiętać Szymona „Rektiva” Rybkę oraz Pawła "Crykee" Stępnia, którzy brali udział w rozgrywkach pierwszego sezonu rozgrywek Polsat Games.

Skład Together Esports prezentuje się następująco:

Bartosz "Sater" Szabliński
Patryk "Kermys" Wojewódzki
Szymon "Rektiv" Rybka
Paweł "Crykee" Stępień
Jakub "kubYD" Grobelny