fot. ESL/Bart Oerbekke

Nieoficjalnie: pashaBiceps nie znajdzie się w składzie x-kom AGO

Do startu Games Clash Masters 2019 pozostało już tylko kilkanaście dni, a zatem coraz bliżej moment, w którym swój nowy skład ogłosi x-kom AGO. Polska organizacja w ostatnich miesiącach prowadziła specjalistyczne testy mające na celu wskazanie trzech graczy najlepiej uzupełniających dotychczasowy rdzeń zespołu, a szansę na stały angaż oficjalnie wciąż ma aż pięć osób. Wczoraj z najmniej oczekiwanego źródła dotarła do nas jednak pewna podpowiedź co do finalnego wyglądu odświeżonej piątki x-kom AGO.

– Podjęliśmy decyzję, że zaproszenie na finały Games Clash Masters w Gdyni zostanie przekazane nowo powstałej drużynie x-kom AGO. Będzie to pierwszy turniej lanowy, gdzie oficjalnie zagra nowy skład, który zostanie wyłoniony wskutek kilkumiesięcznych obserwacji oraz programów treningowych organizacji – jeszcze w lipcu zapowiadali organizatorzy wspomnianego GCM, które odbędzie się między 20 a 22 września w Gdyni. W ten sam weekend w Budapeszcie trwać będzie natomiast V4 Future Sports Festival, którego organizatorzy w rozmowie z naszą redakcją potwierdzili, iż na miejscu jako gość specjalny pojawi się Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, finalista ubiegłorocznej odsłony zawodów. Polski weteran jest jednym z pięciu zawodników, którzy oficjalnie nadal pozostają w kręgu zainteresowań x-kom AGO, jednak w zaistniałej sytuacji wygląda na to, iż jego zatrudnienie nie wchodzi już w rachubę.

Jeśli powyższe informacje się potwierdzą, do dyspozycji x-kom AGO pozostali już tylko Miłosz „mhL” Knasiak, Eryk „leman” Kocęba, Patryk „Sidney” Korab oraz Maciej „F1KU” Miklas. Wcześniej udział w obserwacjach brali także między innymi Grzegorz „jedqr” Jędras oraz Szymon „Crityourface” Pluta, którzy koniec końców trafili odpowiednio do adwokacika i Actina PACT. Wszystkie niejasności powinny zostać jednak już wkrótce rozwiane – organizacja zapewnia, iż jej ostateczną decyzję co do nowego składu poznamy przed startem Games Clash Masters.


Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

phr na stałe w Virtus.pro!

Taki obrót spraw był niemalże pewny, jednak dopiero dziś z obozu Virtus.pro nadeszło oficjalne potwierdzenie. Tomasz "phr" Wójcik pomyślnie przeszedł...