STS
fot. materiały prasowe

Krzysztof Piątek został polskim ambasadorem FIFY 20

Już wkrótce do oficjalnej sprzedaży trafi kolejna, oznaczona numerem 20, odsłona FIFY. Premiera nowej edycji popularnej symulacji piłkarskiej nie mogłaby obejść się bez wyboru polskiego ambasadora produkcji – ten zaszczyt przypadł w tym roku Krzysztofowi Piątkowi.

Wyśmienita, okraszona 22 golami w Serie A i kilkoma w reprezentacji, kampania 2018/2019 w wykonaniu napastnika sprawiła, że znalazł się on na ustach całego piłkarskiego świata. Zarówno w Polsce, jak i na Półwyspie Apenińskim zapanowała swoista „Piątkomania”, a celebracja 24-latka po strzelonej bramce stała się jego znakiem rozpoznawczym. Popularność snajpera z Dzierżoniowa, a także fakt, że sam zainteresowany od wczesnych lat swojego życia jest pasjonatem całej serii, nie umknęła uwadze twórców FIFY, którzy powierzyli mu misję promowania nadchodzącej wersji gry. Dodajmy, że karta siedmiokrotnego reprezentanta Biało-Czerwonych w trybie Ultimate Team została oceniona na 80.

Tydzień temu do dyspozycji graczy oddana została wersja demonstracyjna gry, która stanowi przedsmak pełnoprawnego produktu i pozwala zapoznać się z najważniejszymi zmianami w rozgrywce. FIFA 20 ukaże się na rynku 27 września – będą mogli w nią zagrać zarówno użytkownicy komputerów osobistych, jak i posiadacze PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Riot świętuje 10. rocznicę premiery LoL-a i... zmienia logo gry!

Wielkimi krokami zbliża się dziesiąta rocznica wydania League of Legends. Z tej okazji twórcy gry, Riot Games, zamierzają nieco poświętować i w ramach...