fot. ESL/Adam Łakomy

Rybson w poszukiwaniu nowej drużyny

Mimo że czołowe drużyny świata League of Legends dopiero rozpoczynają walkę o tytuł mistrza świata, to dla wielu uczestników regionalnych europejskich lig sezon 2019 na dobrą sprawę dobiegł już końca. Wszystkie czołowe krajowe rozgrywki za nami, European Masters zakończone, a to oznacza rozpoczęcie karuzeli transferowej. Pierwsi zawodnicy z Polski już rozpoczęli poszukiwania nowych formacji, a dzisiaj dołączył do nich Artur „Rybson” Gębicz.

Dżungler Illuminar Gaming ogłosił, że jego obecny pracodawca umożliwił mu rozpoczęcie poszukiwania nowej drużyny na kolejny sezon rozgrywek, mimo że jego obecny kontrakt jeszcze nie wygasł. Rybson jest pierwszym zawodnikiem iHG, który postanowił rozejrzeć się za nową drużyną – pozostali gracze przekazali dalej informację o planach swojego kompana, ale sami na razie wstrzymują się z rozpoczęciem poszukiwania nowego domu.

Co ciekawe, w rozmowie z naszym serwisem (którą możecie obejrzeć poniżej) Gębicz przyznał, że po wstępnych rozmowach z Illuminar żadna ze stron nie planuje zmian w składzie, a on sam nie ma swojemu pracodawcy nic do zarzucenia. – Organizacja jest super, nigdy w lepszej nie byłem, pracują tam super ludzie, także jeśli zostanie mi zaproponowane przedłużenie kontraktu, na pewno go przedłużę – powiedział Rybson.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

CR4ZY znów w komplecie! NeiL_M i SHiPZ dołączają do składu

Utrata Nemanji "nexy" Isakovicia oraz Nemanji "huNtera-" Kovača na rzecz G2 Esports bez wątpienia była bolesnym ciosem dla CR4ZY. Niemiecka organizacj...