Od wielu tygodni po sieci krążą mniej lub bardziej wiarygodne plotki dotyczące Overwatch 2, czyli tytułu, który miałby zostać ujawniony podczas tegorocznego BlizzConu. Jak dotychczas sam Blizzard nie był skory do komentowania tych doniesień i nie ma się co dziwić.

Tak czy inaczej, dziś społeczność graczy ponownie zawrzała, a wszystko za sprawą loga gry, które znalazło się w sieci. Za jego upublicznienie odpowiada użytkownik o nicku WeakAuras, bo to właśnie on wrzucił powyższą grafikę do mediów społecznościowych. Bardzo szybko odpowiedziała mu osoba ukrywająca się pod nazwą Halldrix, która również dorzuciła swoje trzy grosze. Weszła ona bowiem w posiadanie japońskiego banera reklamowego marki Coca-Cola, na którym znajdują się puszki popularnego napoju z symbolami znanych z OW postaci oraz... logiem Overwatch 2.

Coś więc faktycznie może być na rzeczy, tym bardziej że istnienie gry potwierdził także Metro_ow, który w ubiegłym roku trafnie zapowiedział nadejście nowej postaci o imieniu Ashe, opisując niektóre z jej zdolności. Nadal jednak nie wiemy, czy jeżeli Overwatch 2 faktycznie się pojawi, to czy będzie zupełnie nowym tytułem, czy też gruntowną przebudową już istniejącej produkcji. Warto wszak pamiętać, że kilka lat temu Blizzard zafundował już podobny restart HotS-owi, publikując ogromną aktualizację o nazwie Heroes of the Storm 2.0.