Jeśli mówimy o karciankach w naszej ojczyźnie, niemal automatycznie na myśl przychodzi Kacper "A83650" Kwieciński. Polski gracz Hearthstone'a od dziś pozostaje jednak bez pracodawcy, bo, jak poinformował sam zainteresowany, jego kontrakt z Teamem Genji właśnie dobiegł końca.

A83650 od dłuższego czasu należy do grona najlepszych graczy HS-a na świecie. Nic więc dziwnego, że w kwietniu bieżącego roku naszego rodaka nie zabrakło na Hearthstone World Championship, które Kwieciński zakończył na 9-12. miejscu, zabierając jednocześnie do domu 25 tysięcy dolarów. Mistrzostwa świata rozgrywane na Tajwanie były zresztą jego pierwszymi zawodami pod banderą Genji. To właśnie pod skrzydła amerykańskiej organizacji Polak trafił niedługo po rozstaniu z Illuminar Gaming, grając dla zespołu zza oceanu przez równo siedem miesięcy.

Wśród najbardziej istotnych wyróżnień w karierze zawodnika znad Wisły warto wymienić drugie miejsce na HCT Summer Championship 2018. Do tego A83650 może pochwalić się trzecim najwyższym wskaźnikiem wygranych na świecie w tegorocznych turniejach z cyklu Marsters Tour wynoszącym imponujące 70%. Ponadto, były reprezentant iHG przez całą karierę wygrał przeszło 88 tysięcy dolarów, co czyni go najlepszym pod tym względem polskim graczem HS-a.

Kwieciński od dziś zaczyna intensywne poszukiwania organizacji. Zainteresowani współpracą z Polakiem proszeni są o kontakt mailowy: [email protected].