Nadchodzący koniec sezonu League of Legends to zarazem początek zmian w wielu drużynach. Dzisiaj dowiedzieliśmy się o kolejnym zawodniku, który dostał zielone światło na "eksplorowanie nowych opcji na nadchodzący sezon". Tym razem taką osobą jest nasz rodak Marcin "Selfie" Wolski z Rogue Esports Club, który szuka ofert oraz możliwości sprawdzenia się w tryoutach.

Selfie jest zakontraktowany do 18 listopada i choć nie wiadomo, czy włodarze akademii Rogue nie będą chcieli przedłużyć z nim kontraktu, tak na chwilę obecną ma wolną rękę, jeżeli chodzi o rozpatrzenie potencjalnych innych propozycji. Warto także wspomnieć, że tego samego dnia wygasają również umowy Marcina "iBo" Lebudy, Marcina "behave'a" Pawlaka i Oskara "Raxxo" Bazydło. Ciekawostką jest także fakt, że sam Wolski poza środkową alejką, gdzie spędził całą karierę, rozpatruje także... grę na dolnej linii, a konkretniej – na pozycji wspierającego.

Zawodnik jest związany z akademią Rogue od maja 2019 roku. Wcześniej 22-latek miał okazję reprezentować barwy takich organizacji jak MeetYourMakers, H2k-Gaming, Echo Fox, Misfits Gaming, Schalke 04 czy Cloud9. Część społeczności może znać Wolskiego pod pseudonimem Kori, którego używał przez dłuższy czas.

Aktualny skład Rogue Esports Club prezentuje się następująco:

Marcin "iBo" Lebuda
Finn "Finn" Wiestål
Kim "Profit" Jun-hyung
Marcin "behave" Pawlak
Marcin "Selfie" Wolski
Martin "HeaQ" Kordmaa
Paweł "Woolite" Pruski
Oskar "Raxxo" Bazydło