fot. Riot Games

Zmiany w Unicorns of Love. Odchodzi legendarny zawodnik

Drogi Edwarda „Edwarda” Abgaryana i Unicorns Of Love rozchodzą się. Jego kontrakt zostanie rozwiązany wraz z końcem tego miesiąca, a zawodnik dostał już zielone światło na prowadzenie rozmów z innymi organizacjami. Nie jest to jednak koniec zmian, gdyż nowych pracodawców poszukiwać mogą także zawodnicy siostrzanej drużyny UoL, czyli Unicorns of Love Sexy Edition.

Edward występował w swoim dotychczasowym składzie od maja 2019 roku. W barwach Jednorożców spędził zaledwie pół roku, jednak miał już okazję wraz z zespołem zdobyć mistrzostwo ligi rosyjskiej. Ponadto UoL wzięło udział w fazie play-in Worldsów, gdzie w meczu o awans do fazy grupowej przegrało ze Splyce wynikiem 2-3. Abgaryan jest także jednym z weteranów sceny League of Legends, będąc na niej obecny od 2011 roku – największe triumfy i rozpoznawalność przyniosła mu gra w takich formacjach, jak Moscow Five czy Gambit Gaming.

W występującym w lidze niemieckiej Unicorns Of Love Sexy Edition zielone światło na szukanie nowego zespołu otrzymało natomiast dwóch graczy – mowa o dżunglerze Lukasie „Wardenie” Lenikasie oraz głównym trenerze formacji, Louisie „Sméagolu” Greenie.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nie udało się w Inczhon, nie udało się w Paryżu. Kolejny przystanek – Szanghaj

Po raz drugi z rzędu finał Worlds zakończył się triumfem reprezentantów Chin nad ekipą z Europy. G2 Esports nie pomógł nawet doping lokalnej publiczno...