IgNar Schalke 04, LEC 2019 Spring Split
fot. Riot Games

Kolejne pożegnania w Schalke – IgNar i Trick poza organizacją

Nieco ponad tydzień temu szeregi FC Schalke 04 opuścił Elias „Upset” Lipp, który postanowił kontynuować swoją karierę w Origen. Okazuje się jednak, że na tym pożegnania w niemieckiej organizacji się nie kończą, gdyż dziś definitywnie pożegnali się z nią także Lee „IgNar” Dong-geun i Kim „Trick” Gang-yun.

Dla IgNara jest to koniec niespełna rocznej przygody z zespołem z Gelsenkirchen. Azjatycki support trafił do ekipy w grudniu ubiegłego roku, zaś w tegorocznym letnim splicie stanął z nim nawet na najniższym stopniu podium LEC. Ostatecznie jednak Schalke nie udało się sięgnąć po upragniony awans na Worlds, bo w decydującym o awansie do play-inów meczu Lee i spółka niespodziewanie polegli ze Splyce. Jaki będzie kolejny krok w karierze Koreańczyka? Niewykluczone, że będzie on się wiązać z przenosinami za ocean, bo według Jacoba Wolfa z ESPN 23-latek może przenieść się do rywalizującego w LCS FlyQuest.

Z kolei Trick już na początku października zapowiadał, że po zaledwie kilku miesiącach rozstanie się z dotychczasowym pracodawcą. Niemniej dopiero teraz Schalke oficjalnie potwierdziło odejście leśnika z Korei Południowej, który po powrocie do Europy nie zdołał powtórzyć sukcesów odnoszonych przed kilkoma laty wraz z G2 Esports. Niemniej wygląda na to, że i on nie pozostanie bezrobotny zbyt długo. Jak podają bowiem Esportmaniacos i Esporin, 29-letni gracz może pozostać na Starym Kontynencie, by przed wiosennym splitem 2020 dołączyć do SK Gaming.

Aby być na bieżąco z najważniejszymi roszadami wśród czołowych drużyn LoL-a, polecamy śledzić poniższy artykuł:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Porażki G2 i Evil Geniuses na starcie CS:GO Asia Championships 2019

Już pierwszy dzień CS:GO Asia Championships 2019 przyniósł nam kilka niespodziewanych rozstrzygnięć. Co więcej, jeden z potencjalnych faworytów zawodó...