Jak na razie wszystkie doniesienia Jacoba Wolfa z ESPN Esports w tym okienku transferowym na scenie League of Legends były trafne. Jeśli tak samo będzie w przypadku tych czwartkowych dotyczących Teamu Vitality, to będziemy mogli mówić o swoistej rewolucji kadrowej w szeregach Pszczół. Według informacji przekazanych przez Esportsmaniacos i potwierdzonych przez amerykański serwis z VIT pożegnają się trzej zawodnicy oraz główny trener, których mogliśmy oglądać w sezonie 2019.

Dobrą informacją dla polskich fanów zapewne będzie fakt, że nie ma wśród tej trójki graczy Jakuba "Jactrolla" Skurzyńskiego. Jak poinformował ESPN Esports 21-latek pozostanie związany aktualnym kontraktem z francuską organizacją, który obowiązywać będzie jeszcze przez cały rok. Podobnie sprawa ma się z grającym na górnej alei Lucasem "Cabochardem" Simonem-Mesletem, lecz to jedyni dwaj zawodnicy, którzy będą ponownie walczyli o jak najlepsze miejsce Vitality w LEC.

Pozostałą trójkę zawodników będą stanowić już nowe twarze, przynajmniej jeśli chodzi o rozgrywki na najwyższym europejskim szczeblu. W dżungli zobaczymy Duncana "Skeanza" Marqueta, który fanom francuskiego klubu powinien być znany – reprezentował on bowiem barwy Vitality w lokalnych rozgrywkach. Oprócz niego pod banderą Pszczół zagrają również Aljoša "Milica" Kovandžić oraz Markos "Comp" Stamkopoulos, wcześniej reprezentujący odpowiednio Vodafone Giants oraz Team-LDLC. Drużynę poprowadzi natomiast były szkoleniowiec Splyce, Hadrien "Duke" Forestier, o czym z kolei poinformował francuski L'ÉQUIPE.

Jeśli te doniesienia się potwierdzą, tak będzie wyglądał skład Vitality w LEC 2020:

Lucas "Cabochard" Simon-Meslet
Duncan "Skeanz" Marquet
Aljoša "Milica" Kovandžić
Markos "Comp" Stamkopoulos
Jakub "Jactroll" Skurzyński
Hadrien "Duke" Forestier

Aby być na bieżąco z najświeższymi informacjami dotyczącymi transferów na scenie League of Legends, śledźcie poniższy artykuł: