Chociaż święta zaczną się dopiero za miesiąc, to Blizzard już teraz postanowił dać mały prezent swoim fanom. Osoby, które do tej pory nie miały styczności z Overwatchem, będą mogły wypróbować ten tytuł całkowicie za darmo aż do 4 grudnia.

Ostatni raz Blizzard udostępnił Overwatcha wszystkim graczom całkowicie za darmo w kwietniu tego roku. Przez najbliższy tydzień miłośnicy gier znów będą mogli wypróbować jedną z najpopularniejszych produkcji kalifornijskiego studia. Oczywiście dla tych, którym spodoba się Overwatch, twórcy gry przygotowali specjalną promocję na zakup ich tytułu – na stronie internetowej Blizzarda Overwatch jest do kupienia za 19,99€ w wersji legendarnej i 14,99€ za edycję standardową. Osoby korzystające z darmowego dostępu będą mogły korzystać z całej zawartości, z której cieszyć mogą się wszyscy, którzy kupili grę wcześniej – włącznie z najnowszym trwającym wyzwaniem Łaski: Reaktywacja, gdzie do 2 grudnia można zdobyć portret gracza, 8 rodzajów graffiti oraz legendarną skórkę Doktor Ziegler dla Łaski.

Więcej o szczegółach promocji można przeczytać tutaj. Grę można pobrać poprzez klient Battle.net, który jest do ściągnięcia pod tym linkiem.