fot. ESL/Adam Łakomy

Lucker w akademii Teamu Vitality!

Adrian „hatchy” Widera nie jest jedynym byłym członkiem devils.one, który w przyszłym roku będzie walczył o mistrzostwo zagranicznej ligi. Podobnie sprawa ma się z Damianem „Luckerem” Konefałem – botlaner Diabłów dołączył do Vitality.Bee, czyli akademii grającego w League of Legends European Championship Teamu Vitality.

Co ciekawe, Vitality.Bee walczy we francuskich rozgrywkach LoL-a najwyższego szczebla, czyli LFL – w tej samej lidze, gdzie zobaczymy również Misfits Premier, do którego nie tak dawno dołączył wspomniany hatchy. Tak więc w przyszłym roku zobaczymy co najmniej dwa polskie akcenty w lidze należącej zdaniem wielu do czołowych regionalnych rozgrywek Starego Kontynentu. I wcale niewykluczone, że będzie ich jeszcze więcej.

U boku Luckera będzie występował Pierre „Steeelback” Medjaldi – były zawodnik Fnatic i mistrz EU LCS z roku 2015, a w ostatnim czasie reprezentant Teamu LDLC, gdzie grał już jako wspierający. Na górnej alei zobaczymy Pavle „Yoppę” Kosticia, dla którego będzie to debiut na francuskiej scenie po walce przez cztery lata w Hiszpanii. W dżungli zagra Cantoursna „Nji” An, na środkowej alei zaś Lucas „Saken” Fayard. Skład poprowadzi Nikola „xani” Zrinjski.

Tak prezentuje się pełny skład Vitality.Bee:

Pavle „Yoppa” Kostić
Cantoursna „Nji” An
Lucas „Saken” Fayard
Damian „Lucker” Konefał
Pierre „Steeelback” Medjaldi
Nikola „xani” Zrinjski

Aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi roszad na scenie League of Legends, śledźcie poniższy artykuł:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NEEX o transferze do SMASH: Chcę wziąć dla siebie z tej przygody najwięcej ile się da

Sebastian "NEEX" Trela to kolejny polski zawodnik, który postanowił spróbować swoich sił na zagranicznej scenie. Kojarzony dotychczas z Izako Boars 23...