STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Selfie wystąpi w kwalifikacjach do drugiej najważniejszej koreańskiej ligi

Prawdopodobnie jesteśmy świadkami wyjątkowego wydarzenia, w którym po raz pierwszy w historii Polak wystąpi w koreańskich rozgrywkach League of Legends. Marcin „Selfie” Wolski weźmie udział w kwalifikacjach do turnieju promocyjnego drugiej najważniejszej w Korei Południowej lidze LoL-a, Challengers Korea.

Polski zawodnik dołączył do drużyny XYZ, wraz z którą wylądował w koszyku C. Jeżeli ekipa Selfiego zdoła zająć pierwsze miejsce w swojej drabince, wtedy też wejdzie do turnieju promocyjnego, gdzie z kolei zawalczy o udział w najbliższej odsłonie Challengers Korea. Warto także zaznaczyć, że Wolski w swoim nowym zespole będzie występować na środkowej linii, którą odstąpił mu Koreańczyk Jeong „autumn” Soo-hwan, zostając wspierającym zespołu.

W ostatnim czasie Selfie reprezentował barwy Rogue Esports Club, z którym rywalizował w drugim sezonie Ultraligi, a także na European Masters. Po niespodziewanej porażce w finale polskich rozgrywek, a także nie najlepszym występie na EUM zawodnik nie przedłużył kontraktu z formacją.

Tak prezentuje się skład XYZ na kwalifikacje do turnieju promocyjnego Challengers Korea:

Heo „Heokong” Seong-joo
Sebastian „Malice” Edholm
Marcin „Selfie” Wolski
Seong „Reven” Sang-hyeon
Jeong „autumn” Soo-hwan
Nick „LS” De Cesar*

*LS pełni rolę zarówno trenera, jak i zmiennika/gracza rezerwowego

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Astralis gładko awansuje do finału BLAST Pro Series Global Final

Astralis jako pierwszy zespół zapewniło sobie miejsce w wielkim finale BLAST Pro Series Global Final 2019. Duński skład w pierwszym piątkowym spotkani...