Wczoraj byliśmy świadkami solidnej fali transferowej wśród uczestników LoL Pro League, czyli czołowych rozgrywek League of Legends w Chinach. Dzisiaj natomiast światło dzienne ujrzała informacja z pewnością ważna dla fanów T1, bo dotyczy ona byłego trenera tego zespołu – Kima "kkOmy" Jeong-gyuna. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, Koreańczyk dołączył do ViCi Gaming, gdzie będzie pełnił rolę głównego szkoleniowca.

Chińska organizacja nie zamierzała jednak ograniczać się tylko do jednego ogłoszenia i na przestrzeni ostatnich godzin ujawniła również pożegnanie z dwoma kolejnymi zawodnikami oraz zaprezentowała trzy nowe nabytki. I tak barwy ViCi w sezonie 2020 reprezentować będą Lee "Chieftain" Jae-yub, Deng "Forge" Jie oraz Hu "iBoy" Xian-Zhao. Widzowie Worlds powinni kojarzyć ostatniego z wymienionych zawodników – iBoy razem z EDward Gaming brał udział w mistrzostwach świata sezonu 2017 oraz 2018, docierając w zeszłorocznej edycji do ćwierćfinału.

Z VG pożegnało się dotychczas aż sześciu zawodników. Wśród nich był również dotychczasowy duet z dolnej alei, czyli Ding "Puff" Wang oraz Su "Southwind" Zhi-Lin. Następcę pierwszego z nich już poznaliśmy, ale wciąż nieobsadzony jest wakat na pozycji wspierającego. Tak na chwilę obecną prezentuje się skład Vici Gaming na LPL 2020:

Xia "Chelizi" Han-Xi
Dai "Cube" Yi
Li "Aix" Yang
Lee "Chieftain" Jae-yub
Chen "Jay" Bo
Deng "Forge" Jie
Hu "iBoy" Xian-Zhao
Kim "kkOma" Jeong-gyun

Aby być na bieżąco z najświeższymi informacjami dotyczącymi roszad transferowych na scenie League of Legends, śledźcie poniższy artykuł: