fot. fb.com/www.virtus.pro

Czterech graczy ex-Virtus.pro zamierza grać razem. „Przez najbliższy czas będziemy szukali piątego zawodnika”

Gdy w połowie grudnia Virtus.pro ogłosiło angaż zawodników związanych dotychczas z AVANGAR, wszyscy w Polsce zaczęli zastanawiać się, co dalej z polskim składem. Ten dotychczas nie zabierał głosu w tej sprawie, pozostawiając sporo pola do snucia przypuszczeń.

Niemniej teraz otrzymaliśmy wreszcie klarowny komunikat. Jego autorem jest Tomasz „phr” Wójcik, który w poście opublikowanym przez siebie w mediach społecznościowych przyznał wprost, że czterech członków zespołu zamierza trzymać się razem. Czterech, bo dziś o swoim odejściu z zespołu poinformował Michał „MICHU” Müller, który jako jedyny nie przedłużył wygasającej z końcem roku umowy z VP. Jego byli już koledzy nadal pozostają natomiast związani z rosyjską organizacją, jednakże pozostaną na jej ławce rezerwowych. Mimo to w najbliższym czasie będą oni nadal grać ze sobą, przy okazji prowadząc poszukiwania ewentualnego następcy MICHA.

Na ten moment nie jest do końca jasne, kto będzie wspomagać ex-Virtus.pro. Czasu na znalezienie zastępstwa nie ma jednak zbyt wiele, bo już w najbliższy wtorek polska ekipa przystąpi do rywalizacji w ramach drugich otwartych eliminacji do Intel Extreme Masters Katowice 2020.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wraca Rainbow Six Pro League, Saves przystępuje do obrony tytułu

Po miesiącu przerwy powraca Rainbow Six: Siege Pro League. W 11. sezonie ponownie naprzeciwko siebie staną najlepsze formacje z całego świata, a wśród...